feb 072014
 

oud papierHet inzamelen van oud papier levert Unitas al jarenlang zeer bruikbaar geld op.
De opbrengst voor Unitas is de laatste jaren  echter afgenomen door onder meer de introductie van gescheiden papierinzameling en ophaaldiensten. Unitas roept een ieder op om het oud papier toch vooral bij de club in te leveren.

Unitas beschikt over een groot papierhok voor het oud papier.  U kunt dit op woensdagmiddag tussen 13.00 en 14.30, donderdag van 18.00 t/m 21.00 en op zondagmiddag inleveren. Schikt een ander tijdstip beter laat het ons dan even weten. info@svunitas48.nl

U draagt niet alleen een steentje bij aan het milieu maar ook steunt u diverse activiteiten binnen de vereniging.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)