jan 202014
 

Vanaf maandag 20 januari 8:00 uur tot vrijdag 31 januari 18:00 uur is de brug over het Omleidingskanaal wegens werkzaamheden afgesloten. Deze wegwerkzaamheden hebben nogal wat gevolgen voor de bereikbaarheid van sportpark Panhuis.

omleidingVanaf de A12: Rijdend over de Rondweg-West gaat u de spoorwegovergang over, vervolgens gaat u de tweede weg naar rechts (De Reede). Bij de eerst volgende rotonde neemt u de eerste afslag, waarna u doorrijdt richting de spoorwegovergang. Ga deze over, en neem de tweede weg rechts (De Wiekslag). Eerste weg rechts om op sportpark Panhuis aan te komen.

In plaats van het volgen van de omleiding is het ook mogelijk om bij zwembad ‘De Vallei’ te parkeren, u loopt dan via de tunnel zo sportpark Panhuis op.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)